Docasne riesenie

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
FallenHC
Příspěvky: 1
Registrován: 06 kvě 2022 15:46
Kontaktovat uživatele:

Docasne riesenie

Příspěvek od FallenHC »

Ahoj ahoj. Som relatívne začínajúci poslúchač vinylov. Stala sa taká vec že mi bol gramec aj relativne dobre repraky odcudzene -_- ale nakolko som si pocuvanie vinylov oblubil idem si kupit novy gramofon (asi Pro-Ject T1 Phono SB Walnut ale ak mate lepsiu radu v podobnej cenovej kategorii moc sa jej potewim!! :) ). Avsak nemam neobmedzeny rozpocet takze nove repro budu musiet asi pockat.
Moja otazka znie: mam doma JBL Boombox. Je to sedlacke riesenie ale ako docasne by to hadam nemuselo byt tak zle…. Da sa vsak tento reprak vobec pripojit? Ma totiz len klasicky 3,5mm jack.
Ak ano viete mi poradit ako na to? :D
Dakujem za kazdu odpoved a radu :)

Jarda69
Příspěvky: 2641
Registrován: 24 kvě 2015 21:39
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Docasne riesenie

Příspěvek od Jarda69 »

Pokud koupíš gramofon se zabudovaným předzesilovačem, tak to zapojíš s pomocí správného kabelu nebo redukce.
Ale nejspíš se to nebude dát poslouchat.

efičák
Příspěvky: 1971
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Docasne riesenie

Příspěvek od efičák »

Ahoj FallenHC, je mi velmi líto ztráty, asi je to šok.

Gramofonů v této ceně je velká nabídka a Tvůj se mi líbí. Měl sem také skleněný talíř, nebo skleněný slipmat pod LP.
V kombinaci s tou klidnou přenoskou to je dobré řešení. Ramínko vypadá dobře a phono s krátkou signálovovu cestou je dobrý nápad.
Ušetří to napájení a kabel zvlášť.

O aktivních JBL Boomboxech mám dobré mínění, ve té situaci je to fajn.
V návodu sem se nedočetl, zda umí jiné připojení než Bluetooth.
Koukal sem na net a dají se koupit analogové převodníky z RCA nebo Jacku na Bluetooth.
Spáruješ box s gramcem a posloucháš. Project dokonce nabízí ten T1 s vysílačem, jen příplatek je vyšší.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 9 hostů